RME M-1620 Pro (D) – 16/20-канальний AD/DA конвертер з підтримкою MADI, ADAT, Milan, (Dante)

RME M-1620 Pro front

Німецька компанія RME, відома своїми високоякісними аудіоінтерфейсами та конвертерами, анонсувала новий продукт — M-1620 Pro. Цей 16-канальний AD/DA конвертер призначений для професійного використання в студіях звукозапису та на концертних майданчиках, забезпечуючи гнучкість та надійність завдяки підтримці різноманітних цифрових форматів.

M-1620 Pro дозволяє конвертувати 16 аналогових лінійних аудіосигналів лінійного рівня в цифровий формат та навпаки. Джерелами можуть бути окремо коаксіальні та SFP-модулі MADI, ADAT або AVB (а у версії M-1620 Pro D — і Dante). Два незалежних виходи для навушників забезпечують якісний та зручний моніторинг. Усе поміщається в одноюнітовий рековий корпус, нова передня панель якого містить окремі індикатори рівнів та дисплей. Ці пристрої можуть стати корисним доповнення до інсталяцій імерсійного звуку та універсальним розширенням будь-якої аудіомережі.

Для версії Dante два мережеві порти забезпечують резервоване або ланцюгове з’єднання в одній мережі. На борту — роз’єми Word Clock BNC та коаксіальний MADI, а оптичний MADI можна додати за допомогою додаткового SFP-модуля, що ідеально підходить для задач з великою кількістю каналів із високою частотою дискретизації. Канали з обох MADI-портів можна індивідуально направляти до та з мережі AVB/Dante.

M-1620 Pro дозволяє вручну конфігурувати фільтри перетворювача для оптимальної імпульсної та частотної характеристики. Джиттер цифрових вхідних сигналів ефективно подавляється за допомогою SteadyClock FS.

RME M-1620 Pro isoПідтримка Dante забезпечує пряме підключення до інших аудіопристроїв в мережі за допомогою стандартних комутаторів, дозволяючи записувати/відтворювати до 64-х каналів на вашому комп’ютері на/з будь-якого аналогового або цифрового входу/виходу M-1620 за допомогою віртуальної звукової карти Dante Audinate™ (ліцензія не входить).

Моделі AVB передають та приймають до 128 каналів на частоті 48 кГц (96 на 96 кГц або 64-х на 192 кГц) з точно фіксованою затримкою у всій мережі. Статус і параметри налаштування доступні для кожного пристрою в мережі через ATDECC-контролери, що дозволяє інтегрувати його в системи з урахуванням часу за допомогою відкритого стандарту IEEE 1722.1.

Ключові особливості RME M-1620 Pro:

  • 16 аналогових лінійних входів та 20 виходів (через 25-контактний роз’єм D-sub, рівень до +24 дБu)
  • Підтримка MADI, ADAT та Milan (AVB)
  • 2 х MADI входи/виходи (коаксіальні BNC та опціонально доступні оптичні через SFP-модуль)
  • 4 х входи/виходи ADAT
  • 2 х 1-Гігабітні Ethernet-порти RJ45
  • BNC вхід/вихід синхронізації Word Clock
  • MIDI вхід/вихід
  • USB 2.0 (для дистанційного керування)
  • Два незалежні виходи для навушників: зручні для моніторингу та контролю сигналу.
  • Вбудована система резервування: подвійні мережеві та MADI-з’єднання, а також моніторинг живлення забезпечують безперебійну роботу.
  • SteadyClock FS: технологія, що мінімізує джиттер та покращує якість цифрового сигналу.
  • Гнучка маршрутизація сигналів: можливість налаштування через вебінтерфейс або безпосередньо на пристрої.

2,54” TFT дисплей на передній панелі дає прямий доступ до всіх функцій та зручне керування всіма станами пристрою. Вбудована матриця маршрутизації дозволяє швидко направляти будь-які аналогові входи, а також усі цифрові сигнали та мережеві потоки прямо на вихід для навушників для простого і зрозумілого моніторингу та контролю.

Plug & play – швидка взаємодія з користувачем

Керувати режимами пристрою можна безпосередньо з передньої панелі зі зручним прямим доступом до всіх функцій. До мережевих аудіопристроїв RME можна під’єднатися через мережу (включаючи Wi-Fi) і USB для віддаленого доступу, що дозволяє швидко створювати групи підсилення, перемикати фантомне живлення та конфігурувати clock. Крім того, API на основі JSON і навіть команди SysEx MIDI можна використовувати для інтеграції кожної моделі практично будь-де. Інтегрована матриця дозволяє поканально маршрутизувати усі аналогові та цифрові входи/виходи. Таким чином, розв’язування питань із сигналами, синхронізацією, підключенням та іншими – є простим і зрозумілим.

Просто введи E-MAIL!

Подпишись на новости Soundman 

 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest